0

My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks

My Little Pony Equestria Girls  Rainbow RocksMy Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” to film animowany dla wszystkich fanów My Little Pony i przygód dziewczęcych postaci znanych Wam kucyków.

Piękne kucyki z wioski Ponyville podbiły serca małych dziewczynek, ale i chłopców, którzy chętnie śledzą ich losy na małym ekranie. Kucyki doczekały się swoich ludzkich wersji i uroczo prezentują się również jako nastolatki. Twilight Sparkle to główna bohaterka, co tym razem przydarzy się jej i jej przyjaciółkom? Liceum Canterlor jest gospodarzem muzycznego wydarzenia podczas, którego ma wystąpić zespół The Rainbooms. Jest to spore wydarzenie, ponieważ jest to ulubiony zespół mieszkańców Ponyville. W jego skład wchodzą przecież Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie i Fluttershy. Niestety nie wszystko przebiegnie po ich myśli. Nagle pojawia się inny zespół The Dazzlings i chce rywalizować z dziewczynami. Zespół The Dazzlings jest jednak dość dziwny i ma złe zamiary. Dziewczyny z The Rainbooms proszą Twilight Sparkle o pomoc. Czy powróci ona do ich świata i pomoże w wygraniu pojedynku?

Zapraszam do obejrzenia filmu, a tymczasem zwiastun:

0

Tajemnice Lasu

KINÓWKI.pl„Tajemnice Lasu” („Into the Woods”) to niezwykły film, który łączy ze sobą elementy komedii, fantasy oraz musicalu. Przenosi nas w odległy świat baśni i magii. Brawurowe role Meryl Streep, Emily Blunt czy Johnego Deppa.

Jeśli nie znacie jeszcze historii przedstawianej w tym filmie, może być ona dla Was zaskoczeniem. Splatają się tutaj losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, a nawet Roszpunki. Wszystko zaczyna się wtedy gry Piekarz (w tej roli James Corden) oraz jego żona (Emily Blunt) chcą zrobić coś z własnym życiem, oczekują zmiany na lepsze. W związku z tym podpisują z Wiedźmą (Maryl Steep) pakt i muszą spełnić jej życzenia. Muszą zdobyć się na odwagę i wejść do tajemniczego lasu…tam zaczyna się przygoda! Oprócz samej fabuły warto obejrzeć ten niesamowity film również pod względem muzyki oraz przepięknych kostiumów. Efekty specjalne w piękny sposób ukazują naturę i przyrodę lasu.

Wiecie kogo w tym filmie gra Johny Depp? Możecie być zdziwieni, ale odkryjcie to sami! Ale zanim film, zwiastun: