0

Auta 2

„Auta 2” to już druga część serii przygód czerwonego autka Zygzaka McQueena i jego przyjaciół. Sposób w jaki przedstawiona jest druga część jest troszkę inny niż pierwsza opowieść. Jest zdecydowanie więcej akcji, wyścigów, pościgów. A na główną rolę filmu aspiruje niejaki Złomek… Legendarny holownik, przyjaciel Zygzaka Złomek wyrasta nam na głównego bohatera. Wyrusza na podbój…
Continue reading »

Film
0

Król Lew 3: Hakuna Matata

„Król Lew 3: Hakuna Matata” to już trzecia część przygód Timona, Pumby i lwiej rodzinki. Tym razem wytwórnia postawiła nie opowiadać już o losach Simby i jego potomstwa, ale postanowiono opowiedzieć nam o początkach przyjaźni Timona i Pumby.

Jak to się stało, że surykatka Timon i wieprz Pumba zostali przyjaciółmi? Przecież są tak od siebie różni. Pokazane są tutaj również momenty z życia Simby w dość śmieszny sposób. Hukana Matata to przede wszystkim komedia, która rozbawi Was do łez. Można powiedzieć, że w pewien sposób parodiuje pierwszą część filmu, dlatego jeśli nie widzieliście pierwszego filmu, nie ma co zabierać się od razu za trzecią. Poznacie tutaj mamę Timona i wuja Maksa. Naprawdę warto spędzić czas wraz z bohaterami afrykańskiej sawanny.

Film
0

Magiczne Drzewo

„Magiczne Drzewo” to niesamowity film polskiej produkcji, który wzrusza, potrafi rozbawić, ale również przenosi nas w świat magii. Będziecie zachwyceni pomysłem i realizacją tego filmu. Ogląda się go z zapartym tchem i chce się aż pomóc, a czasem ostrzec bohaterów przed niebezpieczeństwem.

Rodzice muzycy mają w domu krzesło – mebel jak każdy inny. Ale jest to wyjątkowe krzesło – magiczne. Każdy kto na nim usiądzie i wypowie życzenie, zostanie wysłuchany, a życzenie spełni się. Zupełnie pochopnie i nie wiedząc o magicznej sile krzesła, mama wypowiada życzenie chęci przebywania na statku, gdzie miałaby z mężem grać, a przy okazji zwiedzać świat. Życzenie spełnia się, a dzieci zostają pod opieką wrednej ciotki. Jest tez czarny charakter, który za wszelką cenę chce zdobyć krzesło. Wszystko to prowadzi do serii śmiesznych i niebezpiecznych zdarzeń. Warto zobaczyć ten film!

Film
0

Toy Story 3

„Toy Story 3”, czyli kolejna część bajki o zabawkach, które żyją własnym życiem kiedy nikt nie patrzy. Tym razem czeka je smutna rozłąka, ponieważ Andy, ich właściciel, dorasta i wyjeżdża na studia.

Niektóre zabawki znalazły już nowych właścicieli, jedynie Chudy ma jechać razem z Andym. Najbardziej lubiane zabawki zostały zapakowane w worek i mają trafić na strych. Bajka zaczyna się zatem dość smutno. Jakby tego było mało, mama Andiego myli worki i te z zabawkami wyrzuca myśląc, że to śmieci. Na szczęście wszystko widzi Chudy i postanawia pomóc przyjaciołom. W efekcie trafiają oni do przedszkola „Słoneczko”. I tam zabawa rozpoczyna się na całego. Wita ich uroczy, różowy miś Tuliś, który tak naprawdę jest szefem groźnego gangu! Zabawki Andiego nie są bezpieczne…

Film
0

Toy Story 2

„Toy Story 2” to druga część kultowej serii filmów animowanych o życiu zabawek podczas gdy ludzi nie ma w pobliżu. Jakie przygody czekają ich w tej części?

Bohaterowie poznani w pierwszej części filmu są razem z nami również tutaj. Buzz Atral oraz kowboj Chudy, dinozaur Rex, pan i pani Bulwa, i wszyscy inni, których nie sposób tu wymienić. Tym razem kłopotów będzie chyba jeszcze więcej niż poprzednio. Pingwinek Andiego zostaje wystawiony na wyprzedaż garażową, Chudy nie może na to pozwolić, aby zabawka opuściła dom chłopca, dlatego postanawia mu pomóc. Niestety sam pakuje się w kłopoty i zostaje porwany przez Ala McWhiggina. Jest to handlarz, który ma bzika na punkcie serialu o Chudym. Ulubiona zabawka Andiego trafia do sklepu „Hala z zabawkami Ala”. Poznaje tam Jessie, Pita oraz Mustanga. Wszyscy mają trafić do muzeum w Tokio. Wszyscy przyjaciele z domu Andiego ruszają mu na pomoc. Czy uda im się uratować Chudego i jego nowych znajomych?

Zobaczcie jak tym razem poradzą sobie te sympatyczne zabawki. Jak zwykle dobra zabawa jest gwarantowana, a po obejrzeniu filmu długo będziecie przyglądać się swoim zabawkom i podejrzewać je o życie własnym życiem kiedy nie patrzycie!

Film
0

Samoloty 2

„Samoloty 2” to kolejna część przygód o samolociku Dusty. Jest lepszy z wyścigu na wyścig i staje się prawdziwym celebrytą. Jednak drobna usterka stawia jego karierę pod znakiem zapytania…

Dusty jest w takiej formie, że nikt nie jest w stanie go powstrzymać od wygrywania. Kasuje zwycięstwo po zwycięstwie i jest ulubieńcem tłumów. Pojawia się jednak usterka przekładni i problem w tym, że ta część nie jest już produkowana. Bez niej Dusty nie może ścigać się na pełnych obrotach. To jednak nie jedyne zmartwienie Dustiego. Lotnisko w Wólce zostaje zamknięte z powodów bezpieczeństwa. Dusty zaciąga się do straży pożarnej i chce zdobyć certyfikat dla lotniska. Czy Dusty poradzi sobie w nowej roli? Sprawdźcie to!

Film
0

Kapitan Szablozębny i Skarb Piratów

„Kapitan Szablozębny i Skarb Piratów” to fajna propozycja dla dzieci, które lubią pirackie przygody na statku podczas rejsu na otwartym morzu. Ten norweski familijno – przygodowy film urzeknie Was niezłą dawką przygód.

Główny bohater to nieustraszony Kapitan Szablozębny, który sieje postrach wśród wszystkich innych statków. Jest panem mórz i oceanów i wraz ze swoją załogą powraca do portu. W jego ręce trafia pewna mapa prowadząca na Wyspę Skarbów. Na tej wyspie mieszka król, którego majątek jest schowany na wyspie. O wszystkim dowiaduje się Bjorn Wredny i kradnie statek Kapitana wraz z ukrywającym się pod pokładem chłopcem. Czy 11 letni Paluch pomoże Szablozębnemu odbić statek?

Wszystkich fanów pirackich przygód zapraszam na zwiastun:

Film
0

Król Lew 2: Czas Simby

„Król Lew II: Czas Simby” to druga część kultowej produkcji o życiu zwierząt w Afryce. Po śmierci Mustafy, jego syn, który nie jest już małym lwiątkiem, Simba obejmuje tron na Lwiej Skale. Ale nie będzie to beztroskie królowanie.

Simba ma teraz pod swoją opieką małą lwice o imieniu Klara. Jest bardzo ciekawa świata, uparta i zawsze pakuje się w kłopoty. Timon i Pumba pilnują ją i chodzą za nią krok w krok. Pewnego dnia udaje jej się uciec, a ciekawość zaprowadza ją do „zakazanego miejsca” – ciemnej części królestwa, do którego nie można chodzić. Poznaje tam Kovu – następcę Skazy, przyszłego króla złej części królestwa. Mimo dzielących ich różnic i zupełnie innych światów, z których pochodzą, nawiązują nic przyjaźni. Simba i matka Kovu – Zira nie są zadowoleni, że ich dzieci się przyjaźnią. Cóż może z tego wyniknąć? Czy będzie to opowieść jak w przypadku Romea i Julii?

0

Pudłaki

pudlakiPudłaki” („The Boxtrolls”) i już śmieją nam się buzie, prawda? Pudłaki muszą być jakimiś sympatycznymi stworkami. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Twórcy hitu „Koralina i tajemnicze drzwi” stworzyli niesamowity film animowany o pudełkowych potworkach. Jak możecie się domyślać film jest utrzymany w dość mrocznej atmosferze, więc mali widzowie nie powinni go raczej oglądać same w domu. Na początku Pudłaki wydają się być groźne, krążą o nich okropne legendy. Szybko okazuje się jednak, że to całkiem mili konstruktorzy. Wiele lat temu zaopiekowały się chłopcem, który teraz będzie bronił ich dobrego imienia. Czy zdoła mu się obronić Pudłaki przed Archibaldem Snatcherem?

Sami oceńcie film „Pudłaki” o ile oczywiście wcześniej nie stchórzycie…

0

Pan Peabody i Sherman

Pan-Peabody-i-ShermanPan Peabody i Sherman” („Mr. Peabody & Sherman”), czyli szalona animacja dla całej rodziny. Główni bohaterowie to pies, chłopiec i wehikuł czasu…

Tytułowy Pan Peabody to niezwykle mądry psiak. Pod jego opieką jest chłopiec Sherman. Tak, tak to chłopiec jest pod opieką psa. Ale w bajkach wszystko jest dozwolone. Pojawia się również postać Penny. Sherman zdradza jej największy sekret Peabody’ego – wehikuł czasu. Oprócz stosu przygód, który czeka na nich związku z przenoszeniem się w czasie, poznają również historię świata i najważniejsze wydarzenia. Młodzi widzowie dowiedzą się więc całkiem sporo z tego filmu.

Sprawdźcie jak to jest gdy to pies jest panem człowieka.