Film
0

Król Lew 3: Hakuna Matata

„Król Lew 3: Hakuna Matata” to już trzecia część przygód Timona, Pumby i lwiej rodzinki. Tym razem wytwórnia postawiła nie opowiadać już o losach Simby i jego potomstwa, ale postanowiono opowiedzieć nam o początkach przyjaźni Timona i Pumby.

Jak to się stało, że surykatka Timon i wieprz Pumba zostali przyjaciółmi? Przecież są tak od siebie różni. Pokazane są tutaj również momenty z życia Simby w dość śmieszny sposób. Hukana Matata to przede wszystkim komedia, która rozbawi Was do łez. Można powiedzieć, że w pewien sposób parodiuje pierwszą część filmu, dlatego jeśli nie widzieliście pierwszego filmu, nie ma co zabierać się od razu za trzecią. Poznacie tutaj mamę Timona i wuja Maksa. Naprawdę warto spędzić czas wraz z bohaterami afrykańskiej sawanny.

Film
0

Magiczne Drzewo

„Magiczne Drzewo” to niesamowity film polskiej produkcji, który wzrusza, potrafi rozbawić, ale również przenosi nas w świat magii. Będziecie zachwyceni pomysłem i realizacją tego filmu. Ogląda się go z zapartym tchem i chce się aż pomóc, a czasem ostrzec bohaterów przed niebezpieczeństwem.

Rodzice muzycy mają w domu krzesło – mebel jak każdy inny. Ale jest to wyjątkowe krzesło – magiczne. Każdy kto na nim usiądzie i wypowie życzenie, zostanie wysłuchany, a życzenie spełni się. Zupełnie pochopnie i nie wiedząc o magicznej sile krzesła, mama wypowiada życzenie chęci przebywania na statku, gdzie miałaby z mężem grać, a przy okazji zwiedzać świat. Życzenie spełnia się, a dzieci zostają pod opieką wrednej ciotki. Jest tez czarny charakter, który za wszelką cenę chce zdobyć krzesło. Wszystko to prowadzi do serii śmiesznych i niebezpiecznych zdarzeń. Warto zobaczyć ten film!

Film
0

Toy Story 3

„Toy Story 3”, czyli kolejna część bajki o zabawkach, które żyją własnym życiem kiedy nikt nie patrzy. Tym razem czeka je smutna rozłąka, ponieważ Andy, ich właściciel, dorasta i wyjeżdża na studia.

Niektóre zabawki znalazły już nowych właścicieli, jedynie Chudy ma jechać razem z Andym. Najbardziej lubiane zabawki zostały zapakowane w worek i mają trafić na strych. Bajka zaczyna się zatem dość smutno. Jakby tego było mało, mama Andiego myli worki i te z zabawkami wyrzuca myśląc, że to śmieci. Na szczęście wszystko widzi Chudy i postanawia pomóc przyjaciołom. W efekcie trafiają oni do przedszkola „Słoneczko”. I tam zabawa rozpoczyna się na całego. Wita ich uroczy, różowy miś Tuliś, który tak naprawdę jest szefem groźnego gangu! Zabawki Andiego nie są bezpieczne…

Film
0

Sekrety Morza

„Sekrety Morza” to wzruszająca opowieść w bardzo oryginalnej wersji. Prostota przekazu i zupełnie inna grafika sprawia, że ta bajka jest jedną z najbardziej oryginalnych produkcji dla dzieci od lat.

Ta bajka to nie kolejna komputerowa animacja pełna ostrych kolorów i ciągłej akcji, „Sekrety Morza” to film przedstawiony w dwuwymiarowym obrazi, a więc „na płasko”, a mimo to może śmiało konkurować z najnowszymi produkcjami. Główną postacią jest tu dziewczynka Siersza, która nie mówi. Wychowuje się z bratem Benem i ojcem. Mamy niestety już nie ma. Wszyscy żyją „na odludziu”, w morskiej latarni przy morzu. Babcia postanawia wziąć dzieci do siebie, jednak maluchy szybko buntują się. Ich wyprawa kończy się wizytą w świecie pełnym magii i tajemnic. Dzieci odkrywają tajemnice o swojej nieżyjącej już mamie i zaczynają rozumieć i czuć swoją bratersko – siostrzaną miłość.

Jest to piękna opowieść, na którą warto wybrać się całą rodziną.

Film
0

Toy Story 2

„Toy Story 2” to druga część kultowej serii filmów animowanych o życiu zabawek podczas gdy ludzi nie ma w pobliżu. Jakie przygody czekają ich w tej części?

Bohaterowie poznani w pierwszej części filmu są razem z nami również tutaj. Buzz Atral oraz kowboj Chudy, dinozaur Rex, pan i pani Bulwa, i wszyscy inni, których nie sposób tu wymienić. Tym razem kłopotów będzie chyba jeszcze więcej niż poprzednio. Pingwinek Andiego zostaje wystawiony na wyprzedaż garażową, Chudy nie może na to pozwolić, aby zabawka opuściła dom chłopca, dlatego postanawia mu pomóc. Niestety sam pakuje się w kłopoty i zostaje porwany przez Ala McWhiggina. Jest to handlarz, który ma bzika na punkcie serialu o Chudym. Ulubiona zabawka Andiego trafia do sklepu „Hala z zabawkami Ala”. Poznaje tam Jessie, Pita oraz Mustanga. Wszyscy mają trafić do muzeum w Tokio. Wszyscy przyjaciele z domu Andiego ruszają mu na pomoc. Czy uda im się uratować Chudego i jego nowych znajomych?

Zobaczcie jak tym razem poradzą sobie te sympatyczne zabawki. Jak zwykle dobra zabawa jest gwarantowana, a po obejrzeniu filmu długo będziecie przyglądać się swoim zabawkom i podejrzewać je o życie własnym życiem kiedy nie patrzycie!

Film
0

Samoloty 2

„Samoloty 2” to kolejna część przygód o samolociku Dusty. Jest lepszy z wyścigu na wyścig i staje się prawdziwym celebrytą. Jednak drobna usterka stawia jego karierę pod znakiem zapytania…

Dusty jest w takiej formie, że nikt nie jest w stanie go powstrzymać od wygrywania. Kasuje zwycięstwo po zwycięstwie i jest ulubieńcem tłumów. Pojawia się jednak usterka przekładni i problem w tym, że ta część nie jest już produkowana. Bez niej Dusty nie może ścigać się na pełnych obrotach. To jednak nie jedyne zmartwienie Dustiego. Lotnisko w Wólce zostaje zamknięte z powodów bezpieczeństwa. Dusty zaciąga się do straży pożarnej i chce zdobyć certyfikat dla lotniska. Czy Dusty poradzi sobie w nowej roli? Sprawdźcie to!

Film
0

Rio

„Rio” to świetna bajka dla dzieci w iście brazylijskim stylu. Oprócz samej fabuły i głównych bohaterów warto zobaczyć ją, aby podziwiać piękne widoki. Piaszczyste, brazylijskie plaże, piękna toń morza i niebo. Wszyscy zadowoleni i pozytywnie zakręceni. Wszyscy tańczą, śpiewają, bawią się – festiwal trwa!

Głównym bohaterek bajki jest papuga Blu. Nie jest to jednak zwykła papuga jakich wiele. Jest ostatnim samcem ze swojego gatunku, nie lata i mieszka w amerykańskim miasteczku pokrytym śniegiem. Aby zapobiec wymarciu tego niezwykłego gatunku, Blu wyrusza razem ze swoja partnerką Julią do Rio. Tam naukowcy mają nadzieję na gorący romans tej parki. Wycieczka nie będzie tylko przyjemnością, bo Blu musi nauczyć się latać i dojrzeć do bycia tatą. Czy uda mu się to osiągnąć? I jakie niebezpieczeństwa czekają na nich ze strony kłusowników?

Oczarować może Was również muzyka, która sama wpada w ucho. Zobaczcie Rio jak najprędzej, a zatęsknicie za podróżami w dalekie zakątki naszego świata.

Film
0

Kapitan Szablozębny i Skarb Piratów

„Kapitan Szablozębny i Skarb Piratów” to fajna propozycja dla dzieci, które lubią pirackie przygody na statku podczas rejsu na otwartym morzu. Ten norweski familijno – przygodowy film urzeknie Was niezłą dawką przygód.

Główny bohater to nieustraszony Kapitan Szablozębny, który sieje postrach wśród wszystkich innych statków. Jest panem mórz i oceanów i wraz ze swoją załogą powraca do portu. W jego ręce trafia pewna mapa prowadząca na Wyspę Skarbów. Na tej wyspie mieszka król, którego majątek jest schowany na wyspie. O wszystkim dowiaduje się Bjorn Wredny i kradnie statek Kapitana wraz z ukrywającym się pod pokładem chłopcem. Czy 11 letni Paluch pomoże Szablozębnemu odbić statek?

Wszystkich fanów pirackich przygód zapraszam na zwiastun:

Film
0

Potwory i Spółka

„Potwory i Spółka” – film, który podbije serca wszystkich małych widzów i tych starszych też. Bajka opowiada o potworach, które pracują w fabryce. Poprzez straszenie dzieci uzyskują prąd dla całej Monstropolis.

Wygląda na to, że zapowiada się niezły horror – potwory straszące dzieci, zakradające się do nich w nocy, wychodzące z ich szaf z przeraźliwym krzykiem. No cóż taką właśnie mają pracę. Krzyk dzieci generuje energię, która potrzebna jest całemu miastu. Potwory rywalizują między sobą i chcą być najlepszymi „straszakami”. Choć potwory straszą dzieci, to tak naprawdę sami się ich boją, a kiedy jakiś przedmiot wydostanie się ze świata ludzi do świata potworów, zapada chaos i panika. Nie trudno sobie wyobrazić co się będzie działo kiedy do fabryki potworów przedostanie się mała dziewczynka o imieniu Bu. James P. Sullivan i jego przyjaciel, zielony i jednooki Mike Wazowski zrobią wszystko, aby nikt się o tym nie dowiedział i spróbują odesłać ją z powrotem. Nie będzie to łatwe, tym bardziej, że Sullivan zacznie zaprzyjaźniać się z dziewczynką. Jak skończy się ta przygoda? I co na koniec wymyślą potwory, aby czerpać energię od dzieci? Chyba straszenie nie będzie już konieczne!

Film
0

Rechotek

„Rechotek” to bardzo sympatyczna bajka, która nastroi Was pozytywną energią. Jak wygląda życie żabki o imieniu Rechotem, która nie lubi ani skakać, ani taplać się w błotku, ani niczego co związane z żabim życiem?

Głównym problemem żabki jest to, że nie akceptuje ona siebie jako żaby. Nie czuje się dobrze w wodzie, nie lubi skakać i bawić się z innymi w błocie. Postanawia wyruszyć w podróż wraz ze swoją koleżanką – latającą wiewiórką. Podczas tej podróży ma nadzieję, że znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania i w końcu dowie się kim jest i gdzie jest jego miejsce na świecie.